Dekor.pl Aranżacje Wnętrz Mieszkań I Domów

Czy lepiej jest budować nowy dom, czy może rozejrzeć się za ofertą deweloperów, którzy specjalizują się nie tylko w budownictwie wielorodzinnym, ale również jednorodzinnym? Jeżeli więc nie czujemy się na siłach by zrobić to samodzielnie, zatrudnijmy specjalistyczną firmę. Fachowcy najpierw przeprowadzą z nami wywiad by poznać nasze preferencje, następnie przygotują projekt, tzw. wizualizację a dopiero po jej akceptacji, przystąpią do pracy. Pracownicy takich firm mają zazwyczaj dużo większe rozeznanie w materiałach obecnych na rynku, znają najnowsze trendy. Ze względu na swe doświadczenie, podpowiedzą jak stworzyć wnętrze nie tylko modne, ale przede wszystkim wygodne i funkcjonalne. Wszak każdy z nas chce się dobrze czuć we własnym domu. To miejsce ma być przecież naszą oazą, naszą spokojną przystanią, miejscem do którego chce się wracać. Zaufajmy więc fachowcom, nie eksperymentujmy.
Charles zaczynał od mody, dziś projektuje wnętrza. Jak mu to wychodzi? Chyba nieźle, skoro myśliwski domek przerobił na miniaturowy zamek. Kosztorys zawiera kwotę budowy domu wraz z robocizną do stanu developerskiego, przyjmując od 2200zł do 4200 zł netto za 1m2 (w zależności od stopnia skomplikowania budynku, jego formy, materiałów konstrukcyjnych i instalatorskich) powierzchni użytkowej domu oraz 1800zł netto za 1m2 powierzchni pomieszczeń nie wliczonych do pow. użytkowej domu.
Parter to część wspólna wszystkich domowników i zarazem tzw. część reprezentacyjna, tu znajduje się hol wejściowy będący łącznikiem pomiędzy światem zewnętrznym a wnętrzem domu, przez niego dostajemy się do otwartej przestrzeni salonu z jadalnią i kuchnią. Otwarty plan tych pomieszczeń daje efekt przestronnej całości oferującej przepiękne widoki na dalekie pejzaże gór, elementem potęgującym ten efekt są liczne okna, z których jedno przechodzi przez dwie kondygnacje budynku. Wielkość okien i ich liczba odgrywa tutaj kluczową rolę, ważne jest, aby na parterze było dużo światła - szczególnie że jest to najczęściej wykorzystywana część domu.
Przeszukiwanie gotowych projektów zdecydowanie nale¿y zacz±æ od ustalenia priorytetów. Wybra³am na pocz±tek tej zabawy nastêpuj±ce: dom powinien byæ parterowy, powierzchni porównywalnej z wygodnym mieszkaniem (okay. 80 m2), a cena jego postawienia musi byæ ni¿sza od ceny mieszkania (wszak nale¿y dodaæ koszty dzia³ki), wygodna kuchnia to istotny parametr dla wszystkich domowników (lubimy przecie¿ gotowaæ i je¶æ:)), trzy sypialnie by³yby idealne dla m³odej rodziny, któr± wybra³am jako target tej czê¶ci cyklu, za³ó¿my, ¿e gara¿ na tym etapie nie jest konieczno¶ci±, wystarczy nam wiata.
Wyjątkowe Wnętrza goszczą w wyjątkowym apartamencie przy ul. Wiejskiej w Warszawie, którego taras oferuje jeden z najlepszych widoków w Warszawie. Super projekt, jakby było mnie stać na ten dom, to bym chciał mieć taki. Bym dokonał tylko kilku zmian na parterze: pralnię i wc bym przeniósł do wiecej informacji , 11 połączył z 10 i obustronnie przeszklił (od basenu i korytarza). Reszta OKAY. PS macie super projekty.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Dekor.pl Aranżacje Wnętrz Mieszkań I Domów”

Leave a Reply

Gravatar